I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

Apie mus

Mūsų skaičiai

90
Parduotuvių
40
Biurų
5
Viešbučių

Mūsų istorija

Leiskite turtingoms kavos patirtims prisidėti prie Jūsų puikios dienos!

„Ciao Sole“ – tai ne tik ypatingo skonio kava, bet ir aksesuarai bei priedai Jūsų išskirtinei kavos zonai. Dabar kavos popietė gali būti stilinga. Nuo produkcijos pakuočių iki modernių kavos aparatų – kvapniais aromatais nuspalvinta elegancija jus lydės kiekviename žingsnyje.

„Ciao Sole“ ir „Ciao Sole Professional“ gimė iš dviejų draugų, mėgstančių kavą, draugystės. Ieškodami geriausių skonių ir aromatų derinių jie aplankė geriausius Florencijos kavos meistrus, praleido ne vieną valandą bendraudami su Italijoje gyvenančiais kavos profesionalais. Norint pateikti patogų, itin kokybišką ir paklausų produktą buvo apsistota prie aliumininių kavos kapsulių ir išskirtinės kavos kūrimo.

Nuspręsti, kur gaminti kavos kapsules „Ciao Sole“ komandai nebuvo lengva. Buvo aplankyta daugelis fabrikų visame pasaulyje (tolimiausias fabrikas buvo Jungtiniuose Arabų Emyratuose). Nors Italija yra ta šalis, apie kurią visi pagalvojame ištarus žodį kava, nuo jos neatsilieka ir Belgija. Kodėl? O gi todėl, kad čia yra didžiausias pasaulyje sandėlis, kuriame gali būti laikoma 350 tūkstančių tonų kavos pupelių milijone kvadratinių metrų erdvės. Belgijos kavos skrudinimo manufaktūros sustiprėjo 1943-iaisiais, kai buvo įkurta Belgijos kavos skrudintojų unija. Nuo to laiko belgai padėjo žymų pėdsaką kavos istorijoje ir tapo žinome kaip naujosios kavos bangos pradininkai. Kurdami kavos receptūras belgai nevengia laužyti tradicijų, todėl čia gali gimti ypatingo skonio kava. Tai žinant, išskirtinės kokybės kavai „Ciao Sole“ buvo parinktas fabrikas Belgijoje, kuris užtikrina, kad kava bus itin šviežia, kokybiška, pateikiama laiku ir visad tolygaus skonio.

Leiskite savo svečiams pasijausti ypatingais ir nudžiuginkite juos kokybiškos kavos puodeliu. Išskirtinė kava ir profesionaliai prie jos parinkti priedai – tai puikus būdas priimti draugus, klientus ir partnerius bei sukurti išskirtinį estetikos pojūtį kavos zonoje. Su „Ciao Sole“ tą padaryti bus itin lengva. Esate verslo atstovas ir norite mėgautis nepriekaištingomis kavos ritualo patirtimis? Kreipkitės į „Ciao Sole Professional“ komandą dėl kavos degustacijos ir galimybės nuomotis kavos aparatą. Būsite tikri, kad jūsų svečiais bus pasirūpinta tinkamai.

Pasinerkite į naujos istorijos pradžią su svečiais ir dalinkitės idėjomis prie kavos puodelio – „Ciao Sole“ komanda dirba Jums.

Mūsų komanda

Mantas
Mantas
Pirkimai / rinkodara
Skirmantas
Skirmantas
Pirkimai / pardavimai
Samanta
Samanta
Skaitmeninė rinkodara
Akvilė
Akvilė
Logistika / apskaita
preloader