Apie mus

„Ciao Sole Professional“ – leiskite turtingoms kavos patirtims prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės!

Išskirtinių kavos aparatų nuomos paslaugos dėka atverskite naują verslo istorijos puslapį, o kavos aparato priežiūra bei kavos tiekimu pasirūpins „Ciao Sole Professional“ komanda.

Leiskite savo svečiams pasijausti ypatingais ir nudžiuginkite juos kokybiškos kavos puodeliu. Išskirtinė kava ir profesionaliai prie jos parinkti priedai – tai puikus būdas priimti klientus ir partnerius bei sukurti išskirtinį estetikos pojūtį kavos zonoje. Su „Ciao Sole Professional“ komanda tą padaryti bus itin lengva.

Mes pasirūpinsime kokybiško kavos aparato pristatymu, surengsime išskirtinės kavos degustaciją bei parodysime, kaip paprasta naudotis kapsuliniu kavos aparatu. Kompaktiški kavos aparatai biurams gali būti statomi tiesiog konferencijų salėse. Kavos aparatai biurams tiekiami su skirtingais planais: MINI, MIDI arba MAXI. Kartu su planu MIDI klientai nemokamai gaus kavos kapsulių laikiklį, o su planu MAXI kavos kapsulių laikiklį bei natūralios odos kilimėlį kavos zonai. Pagal pasirinktą planą laiku tieksime kavos kapsules, pasirūpinsime savalaikiais kavos aparato priežiūros darbais bei pasiūlysime papildomas prekes (puodelius ar stiklines kavai, prabangius saldainius svečiams).

Pasinerkite į naujos istorijos pradžią su svečiais ir dalinkitės idėjomis prie kavos puodelio – „Ciao Sole Professional“ dirba Jums.

Ką sako mūsų klientai

UAB „Nuova Capital“

„Esame dėkingi Ciao Sole professional už visada laiku pristatomą kavą.“

UAB „Nuova Capital“
UAB „Kobus“

„Kolektyvas draugiškas, kava skani. Esame patenkinti.“

UAB „Kobus“
UAB „Aurika“

„Džiaugiamės kavos skoniu ir kokybe. Rekomenduojame išbandyti visiems.“

UAB „Aurika“
UAB „Miškota“

„Reprezentatyviai ir išsamiai atliko kavos degustacija. Kokybiškai praleistas laikas.“

UAB „Miškota“
UAB „Eiginta“

„Mums ypatingai patiko galimybė pasirinkti kavos aparato spalvą. Tai padėjo jį nesunkiai priderinti ofise.“

UAB „Eiginta“
UAB „Akstė-servisas“

„Kavos aparatas ir komponentai puikiai tiko ant stalo mūsų susitikimų kambaryje.“

UAB „Akstė-servisas“