I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

DUK

Kaip išsirinkti kavos aparatą? Kaip jį prižiūrėti? Koks trumpiausias nuomos terminas? Visi atsakymai į dažniausiai užduodamus Jūsų klausimus vienoje vietoje.

Kavos iš kapsulių skonis galėjo pasikeisti jei jos buvo pažeistos arba laikomos per šaltoje ar per karštoje aplinkoje, tad būkite tikri, kad laikotės nurodymų ant pakuotės. Taip pat kavai įtakos gali turėti vandens pokyčiai – visada rekomenduojame naudoti filtruotą arba tyrą šaltinio vandenį. Dar viena klaida, kurią daro vartotojai – netinkamas vandens kiekio naudojimas. Kiekviena rūšis turi būti ruošiama pagal tokias proporcijas: Ristretto – 25 ml vandens, Espresso – 40 ml vandens, Lungo – 110 ml vandens.

Greičiausiai ir plačiausiai veikianti medžiaga kavoje yra kofeinas. Išgėrus kavos puodelį jis pasiekia kraujotaką maždaug per 10 minučių. Kofeinas jungiasi su adenozino receptoriais smegenyse. Adenozinas yra nervų sistemą slopinantis vaistas, t.y. jo buvimas slopina susijaudinimą ir skatina miegą. Kai kofeinas įsiskverbia ir prisijungia prie receptorių, adenozino poveikis susilpnėja ir mes esame stimuliuojami. Padidėjęs smegenų aktyvumas skatina adrenalino išsiskyrimą, o tai suteikia mums tą didelį energijos ir dėmesingumo sprogimą, kurį gauname su kavos puodeliu. Tyrimai taip pat siejo kofeino vartojimą su padidinta atmintimi, dopamino (laimės hormono) išsiskyrimu.

Per didelis kavos kiekis gali sukelti viduriavimą, nervingumą, dirglumą, paniką, padažnėjusį širdies ritmą ir kraujo spaudimą, o suvartotas antroje dienos pusėje gali sukelti nemigą. Suaugusiam žmogui nerekomenduojama viršyti 400 miligramų kofeino dozės per parą. Viena kavos kapsulė turi nuo 55 iki 89 miligramų vienoje kapsulėje.

Kavos aparatą biurui išsirinkti Jums padės mūsų specialistas. Atlikęs apklausą įvertins Jūsų įmonėje išgeriamą kavos kiekį, mėgstamiausias kavos rūšis ir pasiūlys Jūsų įmonės poreikius atitinkantį kavos aparatą.

Trumpiausias nuomos terminas yra 12 mėnesių.

Nedelsiant susisiekite su Jums priskirtu specialistu arba telefonu +37069459081.

Norėdami išvalyti kavos aparatą įsitikinkite, kad baigėsi kavos ruošimo ciklas. Tuomet ištuštinkite ištrauktą nulašėjimo padėklą ir panaudotų kapsulių skyrelį bei išplaukite juos šiltu vandeniu. Jei naudojate sistemą su automatiniu pieno plakimu – panaudokite garų funkciją. Jei kyla klausimų – kreipkitės į Jums priskirtą specialistą.

Aliuminis yra draugiškesnė gamtai medžiaga nei plastikas, be to, sudaro barjerą, nepraleidžiantį deguonies, šviesos, ultravioletinių spindulių ir vandens garų. „Ciao Sole“ kavos kapsulės yra pagamintos iš 100% aliuminio, siekiant išsaugoti aukštą kavos kokybę.

Galite rinktis iš trijų planų:

 • MINI – aparatas – Essenza Mini + Aeroccino 3 pieno putų plakiklis;
 • MIDI – aparatas – Lattissima Touch + kapsulių laikiklis;
 • MAXI – aparatas – Lattissima Touch + kapsulių laikiklis + natūralios odos kilimėlis.

Priskirtas specialistas užtikrins savalaikį kavos tiekimą, pakonsultuos kavos pasirinkimo bei kavos gėrimų ruošimo klausimais, be to, esant poreikiui atliks kavos aparato techninės priežiūros darbus.

Kavos iš kapsulių skonis galėjo pasikeisti, jei jos buvo pažeistos arba laikomos per šaltoje ar per karštoje aplinkoje. Taip pat, jei naudojamas netinkamas vanduo arba, jei jau laikas atlikti aparato priežiūros darbus. Jei taip nutiko – nedelsiant susisiekite su Jums priskirtu specialistu.

Savo asortimente siūlome kavos aparatus, kavos kapsules, sirupus kavai, puodelius, saldainius.

Pagal Jūsų pasirinktą planą kavos aparatą ir priedus pristatome per 1 darbo dieną.

 • Lungo Delicato; stiprumas – 5; švelni sodri kava 100% Arabika, kavos kvapas primenantis karamelinius vaflius;
 • Espresso Intenso; stiprumas – 7; švelniai intensyvi kava, Arabikos ir Robustos mišinys juntami kakavos ir greipfruto poskoniai;
 • Ristretto; stiprumas – 9; intensyvi kava; 100% Arabika, juntamas juodo šokolado poskonis.

Vienoje pakuotėje yra 10 kapsulių.

Tinkami kapsuliniai kavos aparatai:

 • Nespresso Inissia;
 • Nespresso Lattissima (Visi modeliai);
 • Nespresso Creatista;
 • Nespresso Citiz (Visi modeliai);
 • Nespresso Essenza Mini (Visi modeliai).

Verslo klientų atsiliepimai

UAB „Nuova Capital“

„Esame dėkingi Ciao Sole professional už visada laiku pristatomą kavą.“

UAB „Nuova Capital“
UAB „Kobus“

„Kolektyvas draugiškas, kava skani. Esame patenkinti.“

UAB „Kobus“
UAB „Aurika“

„Džiaugiamės kavos skoniu ir kokybe. Rekomenduojame išbandyti visiems.“

UAB „Aurika“
UAB „Miškota“

„Reprezentatyviai ir išsamiai atliko kavos degustacija. Kokybiškai praleistas laikas.“

UAB „Miškota“
UAB „Eiginta“

„Mums ypatingai patiko galimybė pasirinkti kavos aparato spalvą. Tai padėjo jį nesunkiai priderinti ofise.“

UAB „Eiginta“
UAB „Akstė-servisas“

„Kavos aparatas ir komponentai puikiai tiko ant stalo mūsų susitikimų kambaryje.“

UAB „Akstė-servisas“
preloader