I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

Išsirinkite Jums tinkamiausią modelį

Kapsuliniai kavos aparatai

Nedideli, bet stilingi kavos aparatai Nespresso tiks kiekvienuose namuose ar biure ir neužims daug vietos. Mėgautis kava bus itin paprasta, nes šie aparatai naudoja kavą kapsulėse – jums nereikės malti kavos, o jos skonis visada bus toks pat nuostabus kaip ir pirmą kartą.

Automatiniai kavos virimo aparatai leidžia mėgautis kava greitai ir patogiai, o kavos aromatas atgaivina, išbudina ir padeda įsitraukti į pokalbį. Toliau aptarsime svarbiausius aspektus, kurie yra svarbūs norint išsinuomoti automatinį kavos aparatą, atsiliepimus apie juos bei kaip jais naudotis.

 • Kokio modelio kavos aparatą rinktis, jei noriu mėgautis 5 rūšių kava (Ristretto, Espresso, Cafe Latte, Cappuccino, Lungo)?
 • Kokį kavos aparatą rinktis dažnai keliaujantiems ir mėgstantiems kokybišką juodą kavą ir kavą su pienu?
 • Kapsulinis kavos aparatas – kokius modelius siūlome ir kuo jie ypatingi?;
 • Kavos aparatai su kapsulėmis ir mokymai;
 • Kapsuliniai kavos aparatai – atsiliepimai;
 • Automatiniai kavos aparatai ir jų priežiūra;
 • Kodėl verta nuomotis kavos aparatą iš „Ciao Sole Professional“?;
 • Ar kavos aparatų nuoma yra patogi?

Rinkitės Nespresso Lattissima Touch. Jis ruošia tiek juodą, tiek kavą su pienu automatiniu būdu. Šis kapsulinis kavos aparatas leis mėgautis net 6 skirtingų rūšių gėrimais: Ristretto (25 ml), Espresso (40 ml), Lungo (110 ml), Cappuccino, Latte ir tiesiog šiltą pieną su puta. Nespresso Lattissima Touch automatinis kavos virimo aparatas paruošia aukščiausios kokybės kavą lyg ji būtų patiekta baristos. Be to, jį lengva priderinti prie interjero, nes galite rinktis iš juodos ir baltos spalvos modelių.

Juodos kavos mėgėjai į kelionę gali pasiimti Nespresso Essenza Mini – jis mažas, tačiau galingas. Juo galima paruošti Espresso (40 ml) ir Lungo (110 ml kavą). Kavos su pienu mėgėjai galės paruošti puikų Cappuccino kartu su Nespresso Essenza Mini kavos virimo aparatu panaudodami atskirą automatinį pieno plakimo aparatą Aeroccino 3. Kavos aparatas ir pieno plaktuvas neužims daug vietos krepšyje.

Norėdami paruošti Cappuccino – į Aeroccino įpilkite pieno (iki pažymėtos linijos) bei pasirinkite, kokio standumo putos norite (itin stiprios, stiprios, tiesiog kaitinto pieno ar plakto šalto pieno) ir paspauskite mygtuką. Tuomet į išplaktą pieną supilkite vieną puodelį Espresso.

Aeroccino – tai pieno plakimo aparatas, kuriuo galėsite suplakti dviejų skirtingų standumų šilto pieno putą, pašildyti pieną arba suplakti šalto pieno putą. Siekiant išgauti standžią putą rekomenduojame rinktis riebų pieną.

Įsigyti arba išsinuomoti savo verslui siūlome pasaulyje pripažintus, kokybiškus, tačiau itin kompaktiškus kapsulinius kavos aparatus – atsiliepimai apie juos patys geriausi:

 • Nespresso Essenza Mini + Aeroccino 3 (pieno plaktuvas)
 • Nespresso Lattissima Touch

Nespresso Essenza Mini + Aeroccino 3 greitai ir kokybiškai ruošia Espresso bei Lungo kavą. Kavos su pienu mėgėjai galės paruošti puikų Cappuccino panaudodami atskirą automatinį pieno plakimo aparatą Aeroccino. Nespresso Essenza Mini – itin kompaktiškas, bet galingas kapsulinis kavos aparatas, kurį, esant reikalui, lengvai pernešite į kitą vietą. Su Essenza Mini greitai paruošite dviejų rūšių kavą – Espresso (40 ml) bei Lungo (110 ml). Norėdami paruošti Cappuccino – su Aeroccino pieno plakikliu suplaksite puikią putą, kurią beliks tik supilti į puodelį.

Svarbiausios šio aparato savybės:

 • išimama vandens talpa;
 • automatinis išjungimas;
 • spaudimas 19 bar;
 • laido ilgis 80 cm;
 • panaudotų kapsulių talpa: 5-6 panaudotos kavos kapsulės;
 • vandens talpa 0.6 l;
 • skirtingų gėrimų paruošimas: 2 skirtingos.

Norėdami paruošti pieno putą – į Aeroccino įpilkite pieno (iki pažymėtos linijos) bei pasirinkite, kokio standumo putos norite (itin stiprios, stiprios, tiesiog kaitinto pieno ar plakto šalto pieno) ir paspauskite mygtuką. Aparatas išsijungs pats, kai pienas bus paruoštas.

Nespresso Lattissima Touch ruošia tiek juodą, tiek kavą su pienu automatiniu būdu. Galite rinktis iš dviejų aparato spalvų: juodos ir baltos. Šis kapsulinis kavos aparatas leis mėgautis net 6 skirtingų rūšių gėrimais: Ristretto (25 ml), Espresso (40 ml), Lungo (110 ml), Cappuccino, Latte ir tiesiog šiltą pieną su puta. Nespresso Lattissima Touch automatinis kavos virimo aparatas paruošia aukščiausios kokybės kavą lyg ji būtų patiekta baristos.

Svarbiausios šio aparato savybės:

 • išimama vandens talpa;
 • automatinis išjungimas;
 • spaudimas 19 bar;
 • laido ilgis 80 cm;
 • panaudotų kapsulių talpa: 9-11 panaudotų kapsulių;
 • vandens talpa 0.9 l;
 • pieno talpa 0.35 l;
 • išimama pieno talpa.

Parašykite mums pokalbių kanale (chat) arba pasikvieskite mūsų įmonės specialistą į savo įmonę, kuris, įvertinęs Jūsų kavos suvartojimą, pasiūlys geriausią kavos aparato nuomos variantą. Prireikus galėsime pasiūlyti priedus prie kavos, tokius kaip sirupas kavai, šokoladas, pienas. Kartu su aparatu tiekiamos mūsų išbandytos ir puikiai įvertintos kavos rūšys:

Lungo Delicato; stiprumas – 5; švelni sodri kava 100% Arabika, kavos kvapas primenantis karamelinius vaflius;

Espresso Intenso; stiprumas – 7; švelniai intensyvi kava, Arabikos ir Robustos mišinys juntami kakavos ir greipfruto poskoniai;

Ristretto; stiprumas – 9; intensyvi kava; 100% Arabika, juntamas juodo šokolado poskonis.

Kavos aparatai biurams tiekiami su skirtingais planais: MINI, MIDI arba MAXI. Kiekvienas jų pritaikytas skirtingam kavos kiekio poreikiui patenkinti. Be to, kartu su planu MIDI mūsų klientai nemokamai gaus kavos kapsulių laikiklį, o su planu MAXI kavos kapsulių laikiklį bei natūralios odos kilimėlį kavos zonai. Tai išskirs kavos zoną susitikimų kambaryje, laukiamajame ar ant kavos staliuko bei leis išlaikyti tvarką ir solidų įvaizdį.

Jei iki šiol teko naudoti tik filtrinius kavos aparatus arba pusiau automatinius kavos aparatus – suprantame, kad kapsulinis kavos aparatas gali kelti klausimų. Kapsuliniais kavos aparatais naudotis itin paprasta. Įsigiję kavos aparatą su juo gausite ir instrukciją, o kilus klausimams galėsite paskambinti arba parašyti mums pokalbių kanale (chat), kur pagalbą suteiksime operatyviai. Kiekvienam verslo klientui suteikiame kavos degustaciją bei išsamius mokymus, kaip naudotis kavos aparatu. „Ciao Sole Professional“ kavos aparato pristatymo ir mokymų metu būsite detaliai supažindinti su pagrindiniais komponentais, kasdiene priežiūra, be to, visada galėsite kreiptis į Jums priskirtą specialistą, jei naudojimosi eigoje iškils klausimų.

Esame savo srities profesionalai, todėl norėdami nuomai pasiūlyti kavos aparatus išbandėme skirtingas jų rūšis. Po daugybės testų (kavos ruošimo laiko, kavos skonio ir kitų) – nugalėjo kapsuliniai kavos aparatai – atsiliepimai apie šiuo būdu ruoštą kavą buvo patys geriausi. Jei pasirinksite kapsulinį kavos aparatą, Jūsų svečiai mėgausis kavos puodeliu greičiau nei per 1 minutę. Be to, kavos skonis visada idealus, lyginant su filtriniais ar pusiau automatiniais kavos aparatais. Mes tiekiame kavą tik aliuminio kapsulėse, kurios užtikrina, kad kava nebus paveikta atmosferos poveikio ir bus tokia pat šviežia bei kvapni kaip ir pakavimo metu. Tad didžiausi kapsulinių kavos aparatų privalumai:

 • kavos paruošimo greitis;
 • paprastas paruošimas – vieno mygtuko paspaudimu;
 • dėl aukšto slėgio visada išgaunama ideali kava su tiršta krema;
 • kavos kokybė – itin kvapni ir šviežia;
 • nepastebimas sutvarkymas – jokių tirščių aparate ar puodelyje.

Kapsulinių kavos aparatų priežiūra itin paprasta – tereikia išmesti kapsules iš rezervuaro (kas 6-10 puodelių), papildyti vandens talpą ir išvalyti pieno sistemą (jei naudosite Nespresso Lattissima Touch). Retkarčiais patikrinti lašėjimo indą ir išpilti, jei jame susikaupė vanduo. Jokio sudėtingo kavos tirščių valymo. Kas 150-200 kavos puodelių (priklausomai nuo jūsų vandens kietumo) nukalkinkite kavos aparatą naudodami specialią priežiūros priemonę pagal instrukciją, kuri bus pridėta įsigijus kavos aparatą. Jei instrukciją pametėte ar kyla neaiškumų – susisiekite su mumis telefonu arba pokalbių kanale (chat).

Savalaikiu aparato nukalkinimu verslo klientams bei kavos tiekimu pasirūpins Jums priskirtas „Ciao Sole Professional“ specialistas.

„Ciao Sole Professional“ paslaugą verta rinktis dėl daugelio priežasčių.

 

Pastatysime ir prijungsime Espresso ar Cappuccino kavai skirtą kavos aparatą bei apmokysime kaip juo naudotis.

Su nuomos planu MIDI prie kavos aparato biurams nemokamai suteiksime „Ciao Sole“ kavos kapsulių laikiklį, o su planu MAXI laikiklį bei natūralios odos kilimėlį kavos zonai. Jie leis palaikyti tvarką bei suteiks estetinį vaizdą.

Surengsime išsamią kavos degustaciją ir pristatysime automatinio kavos aparato galimybes.

Mūsų siūlomi kavos aparatai yra kompaktiški, tad juos galima patogiai įrengti konferencijų salėse, laukimo zonose. Stilinga kavos erdvė prisidės prie teigiamo Jūsų įmonės įvaizdžio formavimo.

Tiekiame kavą tik aliumininėse kapsulėse, kurios užtikrina jos šviežumą ir aromatą.

Atliksime reguliarų aparato nukalkinimą, kad kapsulinis kavos aparatas tarnautų ilgai ir patikimai, o kava būtų tokia pat skani kaip ir pirmą kartą.

Kavos aparatui sugedus, jį nedelsiant pakeisime.

Reguliariai pristatysime pasirinktus priedus – kavos kapsules, kavos sirupus, šokoladą, pieną.

Jei kyla klausimų – nedvejodami kreipkitės į mus. Esame pasiruošę padėti rasti geriausiai Jūsų įmonės kavos poreikį atliepiantį sprendimą.

Aparato išsirinkimas, atgabenimas, prijungimas ir darbuotojų apmokymas juo naudotis – laiko ir pastangų reikalaujanti užduotis. Išnuomotas kapsulinis kavos aparatas yra daug patogesnis sprendimas dėl šių aspektų:

 

Automatiniai kavos aparatai pristatomi laiku ir į vietą. Pasirinkusiems planą MAXI – nemokamai įrengiama speciali kavos zona su prabangiu kavos kapsulių laikikliu ir natūralios odos kilimėliu (pasirinkusiems MIDI planą bus nemokamai pristatytas kavos kapsulių laikiklis).

Įmonės specialistas apmokys, kaip naudotis bei prižiūrėti kavos aparatą su kapsulėmis.

Įvertinę Jūsų išgeriamą kavos kiekį – kas mėnesį laiku pristatysime „Ciao Sole“ kavos kapsules į Jūsų biurą.

Laiku atliksime visus reikalingus techninės priežiūros darbus, tad automatiniai kavos aparatai visada tieks nepriekaištingo skonio kavą.

Visi šie privalumai leidžia taupyti įmonės darbuotojų laiką, kurį jie gaištų kavos parinkimui ir užsakymui, kavos nešimui iš virtuvės į konferencijų sales bei aparato priežiūrai. Išnuomotas kapsulinis kavos aparatas leis greitai ir efektyviai pasirūpinti svečiais verslo sutikimų, renginių metu.

Kapsulinių kavos aparatų remontas

Užpildykite formą arba susisiekite +370 694 59081

  preloader