Kapsulės kavai susilaukė didelio populiarumo dėl savo ypač patogaus naudojimo ir kavos aromato išsaugojimo. Aromatinga Espresso ar Capuccino kava mėgautis paprasta, kadangi kapsuliniu kavos aparatu naudotis gali bet kuris įmonės darbuotojas ar svečias. Negaiškite laiko kavos paruošimui, tiesiog dalinkitės verslo idėjomis mėgaudamiesi nuostabiu kavos aromatu bei skoniu.

Kapsulės kavos aparatui turi daugybę privalumų. Skaitykite apie šešis svarbiausius.

Pasinerkite į naujų istorijų pradžią kartu su „Ciao Sole Professional“!

Tai bene didžiausias kapsulinių kavos aparatų privalumas. Naudojant aliuminines kapsules kavos aparatui, nereikia berti kavos pupelių, jų malti, suslėgti ir tuomet laukti, kol vanduo pratekės pro kavą. Kavos kapsulės leis paruošti puodelį puikios kavos per trumpiau nei 2 minutes neišeinant iš susitikimų ar konferencijų salės, tad kavos tiekimas svečiams bus greitas.

Naudodami aliumines kavos kapsules visada gausite to paties skonio kavą. Taip yra todėl, kad gamybos metu atrinktos kavos pupelės aparatams yra idealiai sumalamos pagal gėrimo rūšį, supakuojamos į sandarias aliuminines kapsules, kurios sudaro barjerą, nepraleidžiantį deguonies, šviesos, ultravioletinių spindulių ir vandens garų. Nuo atmosferos poveikio apsaugota kava daug ilgiau išlieka šviežia ir kvapni.

Įdedate kavos kapsulę į aparatą, paspaudžiate mygtuką ir po poros minučių jau turite kvapnios kavos puodelį. Jokio kavos pupelių malimo, tiesiog pasirūpinkite, kad vandens talpa visad būtų pilna. Be to, kavos aparatų nuomai siūlome itin kompaktiškus aparatus. Kompaktiškas profesionalus kavos aparatas ir puikaus skonio kavos kapsulės yra itin patogu, nes leidžia pasirūpinti kava neišeinant iš susitikimo.

Būtent dėl ypatingos aliuminio apsaugos kava kapsulėje ilgai išlieka šviežia ir aromatinga. Net ir skirtingos kavos rūšys visada bus to paties skonio, lyg paragavus pirmą kartą. Leiskite svečiams pajusti unikalų kavos skonį ir kvapą.

Jei teko naudoti pusiau automatinius kavos aparatus arba automatinius su malimo funkcija, turbūt puikiai žinote, kad aparatą reikia dažnai valyti nuo tirščių. Rūpinimasis kapsuliniu kavos aparatu lengvas ir paprastas – panaudotas kavos kapsules tiesiog išmesite, o nulašėjimo indą išskalausite greičiau nei per minutę.

Norint paruošti aukštos kokybės kavą, reikalingos skirtingos pupelių rūšys skirtingiems gėrimams. Kavos kapsulės leis išspręsti šią problemą, nes kiekvienoje kapsulėje yra skirtingos kavos rūšys, kurios yra tinkamiausios Jūsų pasirinktam gėrimui (Ristretto, Espresso, Lungo). Mūsų atrinktos kapsulės kavai yra itin aukštos kokybės, tad tą įvertins ir Jūsų svečiai. Siūlome net tris ypatingas ir kruopščiai atrinktas rūšis:

  • Lungo Delicato; stiprumas – 5; švelni sodri kava 100% Arabika, kavos kvapas, primenantis karamelinius vaflius;
  • Espresso Intenso; stiprumas – 7; švelniai intensyvi kava, Arabikos ir Robustos pupelių mišinys, juntami kakavos ir greipfruto poskoniai;
  • Ristretto; Stiprumas – 9; intensyvi kava; 100% Arabika, juntamas juodo šokolado poskonis.

Ką sako mūsų klientai

UAB „Nuova Capital“

„Esame dėkingi Ciao Sole professional už visada laiku pristatomą kavą.“

UAB „Nuova Capital“
UAB „Kobus“

„Kolektyvas draugiškas, kava skani. Esame patenkinti.“

UAB „Kobus“
UAB „Aurika“

„Džiaugiamės kavos skoniu ir kokybe. Rekomenduojame išbandyti visiems.“

UAB „Aurika“
UAB „Miškota“

„Reprezentatyviai ir išsamiai atliko kavos degustacija. Kokybiškai praleistas laikas.“

UAB „Miškota“
UAB „Eiginta“

„Mums ypatingai patiko galimybė pasirinkti kavos aparato spalvą. Tai padėjo jį nesunkiai priderinti ofise.“

UAB „Eiginta“
UAB „Akstė-servisas“

„Kavos aparatas ir komponentai puikiai tiko ant stalo mūsų susitikimų kambaryje.“

UAB „Akstė-servisas“