I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

Pažinkite tikros kavos skonį

Apie kavos kapsules

Kapsulės kavai susilaukė didelio populiarumo dėl savo ypač patogaus naudojimo ir kavos aromato išsaugojimo. Aromatinga Cappuccino ar Espresso kava mėgautis paprasta, kadangi kapsuliniu kavos aparatu naudotis gali bet kas. Negaiškite laiko kavos paruošimui, tiesiog dalinkitės draugiškais pokalbiais  ar verslo idėjomis mėgaudamiesi nuostabiu kavos aromatu bei skoniu.

„Ciao Sole“ kavos kapsulės yra skirtos visiems, kurie nori mėgautis nepriekaištingu kavos skoniu. Tai kava, kurią kūrė profesionalai, todėl ji įtiks net išrankiausiam kavos gurmanui: tiek namuose, tiek profesinėje aplinkoje būsite tikri, kad geriate aukščiausios kokybės kavą.

Kodėl verta rinktis „Ciao Sole“ kavą? Tai išskirtinė, itin kokybiška kava aliuminio kapsulėse. Būtent todėl „Ciao Sole“ kava yra visad skani ir aromatinga. Aliuminio kavos kapsulės nepraleidžia šviesos, deguonies, yra nelaidžios skysčiui – t.y. kava visą galiojimo laiką išlieka idealios kokybės. Be to, aliumininės kavos kapsulės yra atsparesnės temperatūros pokyčiams, nei analogiškiems kavos aparatams skirtos kapsulės pagamintos iš plastiko ar kitų žaliavų.

Mūsų kava kavos aparatams Nespresso sukurta išbandžius daugybę geriausių kavos pupelių rūšių ir mišinių Italijoje ir Belgijoje.

Kapsulės kavos aparatui turi daugybę privalumų. Skaitykite apie septynis svarbiausius.

Pasinerkite į naujų istorijų pradžią kartu su „Ciao Sole“!

Tai bene didžiausias kapsulinių kavos aparatų privalumas. Naudojant aliuminines kapsules kavos aparatui, nereikia berti kavos pupelių, jų malti, suslėgti ir tuomet laukti, kol vanduo pratekės pro kavą. Kavos kapsulės leis paruošti puodelį puikios kavos per trumpiau nei 2 minutes nepaliekant svečių, tad kavos tiekimas bus greitas ir malonus. Jei kavą ruošite svečiams namuose – kavos aparatą galite statyti tiesiog svetainėje ant televizoriaus ar kavos staliuko ir ruošti prie svečių. Tegul įdomios istorijos nenutrūksta, kai nusprendžiate papildyti kavos puodelius.

Naudodami aliumines kavos kapsules visad gausite to paties skonio kavą. Taip yra todėl, kad gamybos metu atrinktos kavos pupelės aparatams yra idealiai sumalamos pagal gėrimo rūšį, supakuojamos į sandarias aliuminines kapsules, kurios sudaro barjerą nepraleidžiantį deguonies, šviesos, ultravioletinių spindulių ir vandens garų. Nuo atmosferos poveikio apsaugota kava daug ilgiau išlieka šviežia ir kvapni. Net ir skirtingos kavos rūšys visad bus idealiai to paties skonio, lyg paragavus pirmą kartą. Leiskite savo svečiams mėgautis aukščiausios kokybės gėrimu!

Įdedate kavos kapsulę į aparatą, paspaudžiate mygtuką ir po poros minučių jau turite kvapnios kavos puodelį. Jokio kavos pupelių malimo, tiesiog pasirūpinkite, kad vandens talpa visad būtų pilna. Be to kavos aparatų nuomai siūlome itin kompaktiškus aparatus. Kompaktiškas profesionalus kavos aparatas ir puikaus skonio kavos kapsulės yra itin patogus sprendimas, nes leidžia pasirūpinti kava nepaliekant svečių. Tai didelis privalumas, kai dalinatės ypatingomis istorijomis.

Būtent dėl ypatingos aliuminio apsaugos kava kapsulėje ilgai išlieka šviežia ir aromatinga. Net ir skirtingos kavos rūšys visad bus idealiai to paties skonio, lyg paragavus pirmą kartą. Leiskite svečiams pajusti unikalų kavos skonį ir kvapą.

Jei teko naudoti pusiau automatinius kavos aparatus arba automatinius su malimo funkcija, turbūt puikiai žinote, kad aparatą reikia dažnai valyti nuo tirščių. Rūpinimasis kapsuliniu kavos aparatu lengvas ir paprastas – panaudotas kavos kapsules tiesiog išmesite, o nulašėjimo indą išskalausite greičiau nei per minutę.

Norint paruošti aukštos kokybės kavą, reikalingos skirtingos pupelių rūšys skirtingiems gėrimams. Kavos kapsulės leis išspręsti šią problemą, nes kiekvienoje kapsulėje yra skirtingos kavos rūšys, kurios yra tinkamiausios Jūsų pasirinktam gėrimui (Ristretto, Espresso, Lungo). Mūsų atrinktos kapsulės kavai ir kava yra itin aukštos kokybės, tad tą įvertins ir Jūsų svečiai. Siūlome net tris ypatingas ir kruopščiai atrinktas rūšis:

  • Lungo Delicato; stiprumas – 5; švelni sodri kava 100% Arabika, kavos kvapas, primenantis karamelinius vaflius;
  • Espresso Intenso; stiprumas – 7; švelniai intensyvi kava, Arabikos ir Robustos pupelių mišinys, juntami kakavos ir greipfruto poskoniai;
  • Ristretto; Stiprumas – 9; intensyvi kava; 100% Arabika, juntamas juodo šokolado poskonis.

Naudodami kavos kapsules kavos aparatą galite laikyti tiesiog svetainėje ant televizoriaus ar kavos staliuko, o taip pat konferencijų kambariuose. Kapsulinis kavos aparatas neužims daug vietos, atrodys reprezentatyviai, tad kavą galėsite ruošti nepalikę svarbaus pokalbio.

preloader