CIAO SOLE PROFESSIONAL

Kavos puodeliai

Kavos puodeliai, kaip ir kokybiška kava, yra svarbus solidaus verslo įvaizdžio elementas. Jais būtina pasirūpinti iš anksto. Vienodi puodeliai ar stiklinės kavai leis šiltai priimti klientus ir partnerius. Kapsuliniu kavos aparatu ruošiama kava bus itin kokybiška, tad jos skonio nereikėtų gadinti pilant ją į netinkamus indus (popierinius, plastikinius ar putų polistirolo puodelius). Tinkamame puodelyje atsiskleidžia visos kavos aromato natos ir skonis. Siekdami sukurti unikalią kavos patirtį iš vienų rankų, kviečiame užsisakyti itin kokybiškus kavos puodelius ir stiklines Latte kavai.

Mūsų siūlomi puodeliai ir stiklinės yra „Boral“ firmos. Tai itin stilingi ir kokybiški dvigubo stiklo puodeliai. Jie yra skirti tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams.

Galite rinktis trijų skirtingų talpų:

  • 80 ml talpos – Espresso ar Ristretto kavai;
  • 175 ml talpos – Lungo arba pienu balintai kavai;
  • 350 ml talpos – Latte ar Capuccinno kavai.

Stiklinės pagamintos iš labai tvirto borosilikatinio stiklo. Ypatinga dviguba sienelė leidžia ilgiau gėrimą išlaikyti šiltą. Išorinė puodelio pusė neįkaista, tad jį malonu laikyti rankoje. Geriant šaltus gėrimus stiklinės išorinė pusė nerasoja, todėl stiklinė nepalieka vandens žymių ant stalo ir jai nereikia stalo padėkliukų. Be to, šiose stiklinėse kava atrodo išskirtinai. Galima matyti tirštą Espresso krema (mūsų kavos kapsulės, skirtos šiai kavai, leis išgauti tobulą krema), dailius Latte ar Cappuccino kavos sluoksnius.

Šie išskirtiniai puodeliai Espresso ar Latte kavai, pridės žavesio ir profesionalumo kiekvienai naujai verslo istorijai. Užsisakę šiuos puodelius būsite tikri, kad svečiai liks maloniai nustebinti profesionaliai patiekta kava.

Tiek puodelius Espresso kavai, tiek puodelius Lungo ar Latte kavai galima plauti indaplovėje bei šildyti mikrobangų krosnelėje. Rinkinyje yra du vienetai.

Ką sako mūsų klientai

UAB „Nuova Capital“

„Esame dėkingi Ciao Sole professional už visada laiku pristatomą kavą.“

UAB „Nuova Capital“
UAB „Kobus“

„Kolektyvas draugiškas, kava skani. Esame patenkinti.“

UAB „Kobus“
UAB „Aurika“

„Džiaugiamės kavos skoniu ir kokybe. Rekomenduojame išbandyti visiems.“

UAB „Aurika“
UAB „Miškota“

„Reprezentatyviai ir išsamiai atliko kavos degustacija. Kokybiškai praleistas laikas.“

UAB „Miškota“
UAB „Eiginta“

„Mums ypatingai patiko galimybė pasirinkti kavos aparato spalvą. Tai padėjo jį nesunkiai priderinti ofise.“

UAB „Eiginta“
UAB „Akstė-servisas“

„Kavos aparatas ir komponentai puikiai tiko ant stalo mūsų susitikimų kambaryje.“

UAB „Akstė-servisas“