I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

Kavos puodeliai

Kavos puodeliai, kaip ir kokybiška kava, yra svarbus jaukių namų elementas. Laukiant brangių svečių jais būtina pasirūpinti iš anksto. Vienodi puodeliai ar stiklinės kavai leis šiltai priimti laukiamus svečius, stilingai sutikti klientus ir partnerius. Kapsuliniu kavos aparatu ruošiama kava bus itin kokybiška, tad jos skonio nereiktų gadinti pilant ją į netinkamus indus (popierinius, plastikinius ar putų polistirolo puodelius). Tinkamame puodelyje atsiskleidžia visos kavos aromato natos ir ypatingas skonis. Siekdami sukurti unikalią kavos patirtį iš vienų rankų, kviečiame užsisakyti itin kokybiškus kavos puodelius ir stiklines Latte kavai.

Mūsų siūlomi puodeliai ir stiklinės yra „Boral“ firmos. Tai itin stilingi ir kokybiški dvigubo stiklo puodeliai. Jie yra skirti tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams, puikiai tiks kavos gėrimams, kakavai ar arbatai.

Galite rinktis trijų skirtingų talpų:

 • 80 ml talpos –

  Espresso ar Ristretto kavai (2vnt.)

  10,99
 • 175 ml talpos –

  Lungo arba pienu balintai kavai (2vnt.)

  11,99
 • 350 ml talpos –

  Latte ar Capuccinno kavai (2vnt.)

  16,99
Įsigykite iš karto

10,9916,99

Išvalyti

Mūsų siūlomi puodeliai ir stiklinės yra „Boral“ firmos. Tai itin stilingi ir kokybiški dvigubo stiklo puodeliai. Jie yra skirti tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams, puikiai tiks kavos gėrimams, kakavai ar arbatai.

Galite rinktis trijų skirtingų talpų:

 • 80 ml talpos – Espresso ar Ristretto kavai;
 • 175 ml talpos – Lungo arba pienu balintai kavai;
 • 350 ml talpos – Latte ar Capuccinno kavai.

Stiklinės pagamintos iš labai tvirto borosilikatinio stiklo. Ypatinga dviguba sienelė leidžia ilgiau gėrimą išlaikyti šiltą. Išorinė puodelio pusė neįkaista, tad jį malonu laikyti rankoje. Geriant šaltus gėrimus stiklinės išorinė pusė nerasoja, todėl stiklinė nepalieka vandens žymių ant stalo ir jai nereikia stalo padėkliukų. Be to, šiose stiklinėse kava atrodo išskirtinai. Galima matyti tirštą Espresso krema (mūsų kavos kapsulės, skirtos šiai kavai, leis išgauti tobulą krema), dailius Latte ar Cappuccino kavos sluoksnius.

Šie išskirtiniai puodeliai Espresso ar Latte kavai taps patraukliu stalo akcentu geriant kavą su draugais, pridės žavesio ir išskirtinumo kiekvienai naujai verslo istorijai. Užsisakę šiuos puodelius būsite tikri, kad svečiai liks maloniai nustebinti profesionaliai patiekta kava.

Tiek puodelius Espresso kavai, tiek puodelius Lungo ar Latte kavai galima plauti indaplovėje bei šildyti mikrobangų krosnelėje. Rinkinyje yra du vienetai.

Štai keli svarbiausi privalumai:

 • Šie puodeliai yra itin stilingi ir populiarūs. Patrauklus jų dizainas atskleidžia kavos grožį.
 • Patogi aptaki forma ir neįkaistanti išorė leis puodelius patogiai laikyti rankoje.
 • Permatomi puodeliai Latte kavai yra didesni, o specialus vidaus išgaubimas leis matyti kavos sluoksnius.
 • Šiems puodeliams nereikia lėkštučių, todėl galėsite plauti mažiau indų, juos bus lengviau atnešti. Dvigubas stiklas neleidžia puodeliams rasoti, todėl ant stalo neliks dėmių nuo kondensato.
 • Permatomi dvigubo stiklo puodeliai tiks prie bet kokios jūsų stalo serviruotės, tad jums nereikės prie jų derinti staltiesių ar lėkščių. Tai didelis privalumas jei rengiate skirtingo stiliaus šventes ir stalą puošiate spalvingomis staltiesėmis ir dekoracijomis: atėjus kavos metui puodeliai atrodys puošniai tarp bet kokios spalvos stalo aksesuarų.
 • Šių kavos puodelių sienelių bei dugno storis, forma yra pritaikyti taip, kad kava išliktų kuo karštesnės ir aromatingesnė, tačiau pats puodelis neįkaistų ir jį būtų malonu laikyti rankoje.
 • Minimalistinis puodelių dizainas leis mėgautis Espresso, juoda kava, Cappuccino, Latte ir kitais kavos gėrimais. Juose galite patiekti ir žolelių arbatą, kuri atrodys itin gražiai.
 • Gamyboje naudojamos tik itin kokybiškos medžiagos, todėl dvigubo stiklo kavos puodeliais galėsite džiaugtis ilgus metus.

Jūsų patogumui naujus dvigubo stiklo kavos puodelius galite užsisakyti kartu su kavos aparato nuoma, kavos kapsulių, kavos zonos aksesuarų ar saldainių užsakymu. Puodeliai pasieks Jūsų namus ar biurą saugiai supakuoti, tad puikaus aromato kava galėsite mėgautis stilingai.

preloader