I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

Saldainiai

„Ciao Sole Professional“ padės pasirūpinti Jūsų svečiais. Kiekvieną naują verslo istoriją verta pradėti prie puodelio gardžios kavos.
Pas mus galite išsinuomoti ne tik itin kompaktišką kapsulinį kavos aparatą, bet ir įsigyti saldainių prie kavos. Kvapnios kavos puodelis leis nusiteikti darbingai, o kartu pateikti prabangūs saldainiai suteiks gerą toną. Todėl kartu su kavos aparatų nuoma, kavos kapsulėmis kviečiame užsisakyti ir šokoladinius saldainius.

Jums siūlome saldainių dėžutes „Merci“. Tai Lietuvoje ypač pamėgti šokoladiniai saldainiai, kurių kiekvienas įpakuotas į atskirą popierėlį. Ant kiekvieno saldainio popierėlio užrašytas jo skonis, todėl lengva rasti savo pamėgtą.

Saldainiai gaminami Vokietijoje iš aukščiausios kokybės ingredientų. Šių saldainių receptūras kuria geriausi konditeriai. Jų puikus skonis atpažįstamas visame pasaulyje.

Kiekvienoje 250 gramų svorio saldainių dėžutėje rasite 20 individualiai supakuotų saldainių. Dėžutė atrodo reprezentatyviai, tad galima saldainius pateikti su ja ant stalo susitikimų metu.

Pirkėjų atsiliepimai

„Pirkau aparatą ir dabar namie geriu tik Ciao Sole kavą. Rekomenduoju visiems, kas nori patirti skanios kavos pojūtį!☕️“

Tautvydas M.

„Skani kava ir malonus aptarnavimas.“

Martynas K.

„Visi kavos mėgėjai bus patenkinti Ciao Sole kapsulių skoniais 🙂 Ačiū!“

Benas S.

„Ciao Sole kavos kapsules vartojame jau keletą mėnesių. Ačiū uz skanią kavą, kurią geriame kas rytą biure!:)“

Edvinas V.

„Labiausiai įspūdį paliko malonus aptarnavimas, o ir kava labai kokybiška.“

Džiugas G.

„Mėgaujuosi Ciao Sole kava kiekvieną dieną, o greitas ir sklandus jos pristatymas užtikrina, kad ji niekad nesibaigtų. 🙂“

Paulius G.