I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

Sirupai kavai

Mūsų siūlomi MONIN sirupai garsėja savo kokybe ir nepriekaištingu skoniu. Tai visame pasaulyje žinomas prekės ženklas, kurį rasite geriausiuose kavos namuose. Siekdami savo klientams pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės kavos kapsules bei kavos aparatus nuomai, kviečiame kavą pagardinti geriausios kokybės kavos sirupais. Šie sirupai yra veganiški, be gliuteno, tad tiks visiems ofiso darbuotojams ir svečiams.

Sirupai kavai suteikia saldumo ir ypač kvapnaus aromato. Net ir su viena sirupo rūšimi galite išgauti skirtingus kavos skonius. Tai priklausys nuo jūsų pasirinktos kavos rūšies bei pasirinkto sirupo ir jo kiekio derinio. Siūlome ypatingo, gurmaniško skonio sirupus kavai:

  • baltojo šokolado skonio sirupas – su viliojančiu saldžiu kakavos sviesto aromatu;
  • sūrio karamelės skonio sirupas – truputis sūraus saldumo atskleis kitas Jūsų kavos natas, o įprastinis kapučinas taps gurmanišku;
  • šokoladinių sausainių skonio sirupas – skirtas visiems, kurie mėgsta mokos aromatą savo puodelyje. Tai vienas populiariausių pasirinkimų kavai.

Tiesiog įpilkite norimą kiekį sirupo į puodelį prieš ruošdami kavą arba po to. Priklausomai nuo puodelio dydžio ir Jūsų skonio, gali prireikti nuo 0,5 arbatinio šaukštelio iki 3 šaukštelių sirupo. Jei naudosite sirupą kavai – jums neprireiks papildomo cukraus. Be to, kavos zona visada bus tvarkinga ir reprezentatyvi.

Tai ypač aukštos kokybės sirupai, suteiksiantys turtingą kavos patirtį kiekvienam. Šio prekės ženklo sirupai puikiai papildo kavos gėrimus. MONIN sirupai yra natūralūs, be dažiklių ar konservantų. Įrenkite solidžią kavos zoną savo svečiams, kurioje bus galima pasimėgauti ne tik įprasta, bet ir gurmaniškai pagardinta kava. Išsirinkite sirupo skonį, o likusius darbus patikėkite „Ciao Sole Professional“ komandai.

preloader