I-V: 8:30 - 17:30
Iki nemokamo pristatymo likoLiko 45 EUR

Užsisakykite prekių už 45 EUR ir daugiau – pristatysime nemokamai!

Stilingas kavos aparatas ir priedai NEMOKAMAI

Stilingas kavos aparatas ir priedai NEMOKAMAI

Susisiekite - pavaišinsime Jus kava

Ciao Sole ir Ciao Sole Professional

Apie mus

Leiskite turtingoms kavos patirtims prisidėti prie Jūsų puikios dienos!

„Ciao Sole“ – tai ne tik ypatingo skonio kava, bet ir aksesuarai bei priedai Jūsų išskirtinei kavos zonai. Neslėpkite kavos aparato ir kavos virtuvėje – tegul jie būna Jūsų susibūrimų su svečiais centre. Dabar kavos popietė gali būti stilinga. Nuo produkcijos pakuočių iki modernių kavos aparatų – kvapniais aromatais nuspalvinta elegancija jus lydės kiekviename žingsnyje.

Susipažinkite su eiga

Kaip mes dirbame?

Jūs klausiate

Visuomet džiaugiamės sulaukę Jūsų užklausų telefonu ar elektroniniu paštu.

Mes atsakome

Nieko nelaukę, atsiunčiame Jums išsamų, individualiai pritaikytą pasiūlymą.

Mes kalbame

Susisiekiame su Jumis telefonu ir atsakome į visus iškilusius klausimus.

Jūs ragaujate

Atvykę į biurą Jums patogiu metu, surengiame tikrą šventę – aukščiausios kokybės kavos degustaciją!

Mes sutariame

Aptariame bendradarbiavimo sąlygas ir, nieko nelaukę, pasirašome sutartį.

Laikas mėgautis!

Pristatome kavos kapsules ir pasirinktos spalvos kavos aparatą ir aksesuarus į Jūsų biurą.

Susipažinkite su paslaugos planais

Kavos aparatų nuoma

Profesionaliai paruoštas turtingo skonio kavos puodelis – tai naujų istorijų su Jūsų klientais ir partneriais pradžia. Leiskite savo svečiams pasijausti ypatingais ir laukiamais. Kapsulinių kavos aparatų nuoma įmonėms yra puikus sprendimas, jei norite kavą paruošti greitai ir būti užtikrinti jos kokybe.

Kavos aparatų ir jų priedų nuomos paslauga „Ciao Sole Profesional“ skirta solidaus verslo įvaizdžiui. Mes siūlome ne vien kavos aparatų nuomos paslaugą, bet ir suteikiame pilną mėgavimosi kava patirtį. Bendradarbiaudami su mumis galėsite išsinuomoti kavos aparatą ir stilingus priedus, gauti nuolatinį Jūsų mėgstamos kavos rūšies kapsulių papildymą, užsisakyti puodelius ir saldainius. Be to, mes atliksime kavos aparato pristatymo bei techninės priežiūros darbus, o sugedus aparatui jis nedelsiant bus pakeistas kitu.

Kavos aparatai biurams tiekiami su skirtingais planais: MINI, MIDI arba MAXI. Su planu MINI siūlome Nespresso Essenza Mini + Aeroccino 3 (pieno plaktuvas), o su planais MIDI ir MAXI – automatinį kapsulinį aparatą Nespresso Lattissima Touch.

Kartu su planu MIDI mūsų klientai nemokamai gaus kavos kapsulių laikiklį, o su planu MAXI kavos kapsulių laikiklį bei natūralios odos kilimėlį kavos zonai. Tai išskirs kavos zoną konferencijų salėse, laukiamajame ar ant kavos staliuko bei leis išlaikyti tvarką ir solidų įvaizdį. Kavą greitai ir profesionaliai gali paruošti bet kuris įmonės darbuotojas arba jos pasiruošimas gali būti patikėtas svečiui.

Kavos aparatų nuoma, dokumentų tvarkymas ir pristatymas į biurus vyksta greitai ir paprastai. Norėdami gauti pasiūlymą – susisiekite su mumis. Mūsų specialistas paskambins Jums ir suderins kavos degustacijos bei supažindinimo su nuomos paslauga datą ir laiką. Susitikimo metu aptarsite naudojimosi galimybes ir priežiūrą, bei galėsite įvertinti kavos aparato nuomos poreikį savo biure.

Galėsite rinktis iš dviejų kavos aparatų: Nespresso Lattissima Touch kavos aparato (ruošiantis kavą su pieno puta automatiniu būdu) arba Nespresso Essenza Mini (Espresso ir Lungo kavos aparatas) + Aeroccino (pieno plaktuvas). Tai pasaulinio standarto kavos aparatai, kurie leis mėgautis greitu ir kokybišku kavos paruošimu. Kartu su kavos aparatu kas mėnesį Jus pasieks itin kokybiška ir kruopščiai atrinkta kava aliuminio kapsulėse, o esant poreikiui ir saldainiai svečiams. Kartu galėsite užsisakyti kokybiškus puodelius ir stiklines kavai, odinį kilimėlį kavos zonai, kapsulių laikiklį.

Kavos aparatų nuoma Vilniuje ir Kaune jau naudojasi viešbučiai, autoservisai, kirpyklos bei grožio salonai ir klinikos. Paslaugą teikiame ir įvairaus pobūdžio renginiams.